"Jak rozszyfrować każdego. Nie daj się oszukać i zyskaj przewagę." - David J. Lieberman

David J. Lieberman 28 września
Jeżeli się nie mylę, to będzie pierwsza recenzja poradnika na moim blogu. Powiem wam szczerze, że nie jest to najłatwiejsza robota. Zdecydowałam się jednak na to, bo stwierdziłam, że może to być przyjemna odskocznia i przede wszystkim coś zupełnie nowego. Tym razem będzie to dość krótka opinia (słyszę to wasze westchnienie ulgi).


Obrazek inspirowany książką

inne 26 września
Jak wczoraj zapowiadałam (jeżeli nic na ten temat nie wiecie, to wpadajcie na fanpage bloga -->link), zapraszam was na post inny niż zazwyczaj, bo artystyczny :).
Chcę dziś wam pokazać, że nie tylko treść książki, ale i okładka może być natchnieniem i pobudzać wyobraźnię.

 

"Z mgły zrodzony" - Brandon Sanderson

10/10 23 września
Ostrzeżenie!
Przed przeczytaniem tej recenzji skonsultujcie się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż ilość ochów, achów i wazeliny może was doprowadzić do utraty wzroku lub ataku serca.

Żeby nie było, ostrzegałam.


Moje "najgrubsze" i "najchudsze" książki :)

inne 20 września
Witam ponownie w moich skromnych progach! :)

Dziś nie recenzja, ponieważ zostało mi jeszcze około 300 stron cudownej książki "Z mgły zrodzony" (spodziewajcie się samych ochów i achów). Postanowiłam jednak zrobić malutki przegląd mojej biblioteczki i przedstawię wam moje "najgrubsze" i "najchudsze" książki :D

Muszę wam powiedzieć, że moje zbieractwo książek zaczęło osiągać poziom patologiczny. Ostatnio opowiadałam wam o "Latrach" Briana Lumley'a i o mojej niechęci do przeczytania pierwszej części "Nekroskopu". Dziś odkryłam, że mam tę książkę u siebie, chociaż za cholerę nie pamiętam skąd się u mnie wzięła...

"Latry" - Brian Lumley

3 15 września
Witajcie w to piękne wrześniowe popołudnie!
No i to by było na tyle z przyjemnych rzeczy, bo dziś przychodzę do was z dość mocno krytyczną opinią na temat książki Briana Lumley'a.

Nie miałam pomysłu na zdjęcie, więc stwierdziłam, że chociaż będzie ładnie :D

"Dziewiąty grób" - Stefan Ahnhem

literatura skandynawska 12 września
Należy mi się dzień klęczenia na grochu. Dzień!? Raczej tydzień.
Chciałam napisać recenzję już w piątek, mamy poniedziałek i klops. Dopiero dziś ukazuje się moja opinia o tym cudzie wśród thrillerów.
Biję się w pierś i pokornie proszę o przebaczenie.


Poznajmy się bliżej :)

Przemyślenia 06 września
Cześć!

Przepraszam was za tak długą przerwę, zwłaszcza jeżeli chodzi o recenzje, ale postanowiłam poczytać sobie "Dary anioła", których nie recenzuję (ale na koniec pojawi się podsumowanie) i stąd ta "dziura". 
Została mi jeszcze ostatnia część, ale wczoraj przyszła mi nowa książka od wydawnictwa, więc zrobiłam sobie przerwę od Jace'a i Clary.
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze przed weekendem pojawi się moja opinia o gorącej premierze tego miesiąca, jaką jest powieść "Dziewiąty grób".

Obserwuj przez e-mail