Moje obrazki

Niektórzy z was pewnie wiedzą, że czytanie nie jest moją jedyną pasją. Równie wielką jest rysowanie/malowanie. Przedstawię wam kilka moich tworów z różnych okresów rozwoju mojego hobby. Były świecówki, zwykłe kredki, oprawa komputerowa, ołówek, pastele, farby wodne a teraz swoich sił próbuję z farbami akrylowymi i płótnem :D

Tutaj przedstawiony został chyba trzecia i czwarta z kolei moja próba realistycznego rysowania ołówkiem. Wcześniej przez około 5 lat malowałam postaci z mangi i anime, dlatego jeżeli chodzi o realizm to byłam daleko w tyle. Moim celem jest nauczenie się rysowania ludzi, bo nie umiem, a chcę :D Kotki rysowane ze zdjęć, a ten na dole robiłam dla mojego ukochanego na urodziny :D. Ten pierwszy zajął mi około 5 godzin, drugi natomiast koło 10.


To trochę amatorski obrazek, ale to moja pierwsza próba realistycznego rysowania, dlatego mam do niego sentyment. Również dlatego, że podczas jego robienia niesamowicie się bawiłam :D.


Tutaj twór z czasów mojego rysowania postaci z anime. Ten tutaj malowałam na tablecie do rysunku bamboo. Teraz zrobiłabym to dużo lepiej, ale co zrobić :DNo i tutaj pierwsza próba malowania akrylami. Później dodam drugą, teraz jestem w trakcie trzeciej i myślę, że to właśnie będzie to. Jednak obrazek, nad którym teraz pracuję jest strasznie czasochłonny. Sądzę, że już zajął mi około 12 godzin a to jeszcze nie koniec :).


Kurde, znów wyjdę na jakiegoś dziwoląga wychwalającego koty xD


Tutaj moja pierwsza próba namalowania człowiekiem. Mogłabym rysować ołówkiem na kartce, ale nieeeee, wolałam akrylami na płótnie, masakra. Jakoś wygląda, szału nie ma, ale będzie ok niedługo mam nadzieję :)


Obserwuj przez e-mail