Wyniki rozdania z książkami Niny Majewskiej-Brown!

27 czerwca

Nadszedł ten wyczekiwany przez wszystkich czas :) Któż wygrał świetny pakiet książek?


Dobra tam, chociaż raz nie będę wam pieprzyć jak Makłowicz (a przepraszam, on by jeszcze w międzyczasie zupę ugotował) i od razu przejdę do rzeczy.

Maszyna losująca wskazała na liczbę...


No i proszę, pierwsze zgłoszenie, a jakże szczęśliwe!
Kimże jest ten szczęściarz/szczęściara?

Lex May! Jak widzisz konsultowanie warunków uczestnictwa opłaciło się! :D

Serdecznie Ci gratuluję i poproszę o adres do wysyłki książek na maila podanego w zakładce "Kontakt". Skonsultuję się z wydawnictwem i już niedługo ten wspaniały zestaw poleci do Ciebie! Cholernie zazdroszczę.
Jeżeli jednak nie zgłosisz się w ciągu 3 dni (czyli czas masz do końca piątku), będę zmuszona wybrać innego szczęściarza :).

A wam wszystkim dziękuję za zabawę i dajcie znać w komentarzach czy wolicie konkursy kreatywne, czy rozdania, no i jakich warunków koniecznych nie lubicie, a także jakie książki was interesują :).

Gif pochodzi z [źródło]

Zajrzyj również tu

4 komentarzy

 1. Gratuluję wygranej! :p
  Z konkursami kreatywnymi to ja to widzę tak, że w nich ciężko wybrać zwycięzcę i jednak trzeba im trochę czasu poświęcić. A rozdawajki to taka gra w Totolotka. :P I myślę, że obie formy są ciekawe. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo!
  Jak do tej pory szczęścia w losowaniu nie miałam. xD
  Jeśli chodzi o kreatywne konkursy to według mnie ciężko zebrać grupkę chętnych, a wielka szkoda. Dają one możliwość pokazania swoich zdolności pisarskich, tworzenia rysunków czy innych. Zgadzam się też tutaj z Katty - "ciężko wybrać zwycięzcę". Gdyby jednak był jakiś konkurs typu "dlaczego ty powinnaś wygrać książkę" to już odpuszczam, bo szczerze nienawidzę tego pytania. xD Jeżeli znajdzie się jakaś grupa chętnych to można spróbować takowy konkurs zrobić, było by dość ciekawie. :D
  Rozdawajka to gra na chybił trafił. xD Wystarczy się zgłosić i może kiedyś padnie na ciebie, jednak też mała szansa jest, że padnie właśnie na ciebie. xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam dodać, że maila wysłałam już wczoraj. xD

   Usuń
 3. Gratulacje !! !!! !!!
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Obserwuj przez e-mail